Prodej simulátorů

Profesionální simulátory ELITE

Od roku 1999 stavíme pro naše klienty výkonné počítačové sestavy na klíč pro využití v simulátorech a dokážeme postavit jak jednoduchý levný typ funkčního desktopového simulátoru, tak také kompletní certifikovaný simulátor od cenově dostupných PC ATD, BATD až do třídy FNPT III. Pokud chcete doma provozovat váš vlastní letecký simulátor, obraťte se na nás. V tomto odvětví nabízíme mnohaleté zkušenosti, spolupracujeme s předními výrobci z celého světa a stavíme výhradně ze značkových komponent. Simulátory dodáváme na klíč, předáváme je u nás v Praze, nebo přímo u klienta. Nabízíme též zaškolení v ceně a průběžný servis v podobě IT služeb. O vás simulátor se dokážeme postarat i formou vzdálené správy, např. když žádáte instalace příslušných add-onů, aktualizace navigační databáze, či aktualizace a optimalizace hardware.

Ačkoliv se v současné době stále více zabýváme konstrukcemi náročnějších typů simulátorů, vždy vycházíme vstříc i klientům, kteří chtějí levné a funkční řešení. Každý simulátor dokáže být velmi efektivní, záleží jen na tom, z čeho je postaven a jakým způsobem je ovládání. Obraťte se na nás a domluvte si konzultaci přímo u nás. Rádi vám veškeré ovladače, ale i počítačové sestavy, či jiný hardware představíme osobně a spolu s vámi zvolíme takové řešení, které bude výhodné nejen z hlediska nabídky, ale též finanční investice. Pokud máte méně peněz, stále můžete létat, doporučíme zkrátka to, co si můžete dovolit  a pokud se v budoucnu rozhodnete investovat více prostředků, váš simulátor na toto rozšíření již od základu bude připraven.   

Počítačové sestavy vhodné k provozu simulátorů

Počítač je základ každého simulátoru ať již na bázi desktopového využití (v běžném domácím provozu), tak také na bázi pokročilých certifikovaných trenažérů. Počítačové sestavy pro vás stavíme na klíč výhradně ze značkových a prověřených komponent. Provádíme nejen sestavení celého kompletu, ale též nutné zahoření, optimalizace a instalace všech součástí (tedy včetně optimalizace OS, grafického chipsetu, či přímo dané simulátorové aplikace). Provádíme též optimalizaci a nastavení leteckých ovladačů, pohyblivých, či vibračních platforem a v neposlední řadě váš počítač též připravíme na provoz virtuální reality (VR technologie) s využití předních značek HMD jako např. Oculus, či HTC VIVE. 

Počítačové sestavy v rámci našeho portfolia sestavují profesionálové, kteří jsou vysokoškolsky vzděláni v daném oboru a mají mnohaleté zkušenosti v oboru zejména v praktické rovině. Naše počítačové sestavy na klíč vhodné pro provoz simulátorů oceníte i v běžných náročných PC videohrách a oceníte maximalizaci výkonu při zachování rozumné finanční investice. Hardware dodáváme výhradně jen za nákupní ceny, což si sami můžete předem ověřit. Platíte pouze za provedené práce. V případě, že máte zájem o kvalitní značkový počítač, obraťte se na nás a dohodněte si s námi konzultaci zdarma.